Najem jadrnice Elan 333 se nahaja v marini Trogir (SCT Marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2005, kar pomeni, da je barka stara 21 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 ljudi.
Jadrnica je dolga 10.45m, široka 3.46m in ima 1m ugreza. Jadrnica Elan 333 ima motor 21hp.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Leto: | 2005 |
| Dolžina: | 10,45 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.46 m |
| Ugrez: | 1.90 m |
| Motor: | 21hp |
| Rezervoar: | 85.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 41,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 39,0 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 45,0 | 8 | 4 |