Najem jadrnice Dufour 500 GL se nahaja v marini Seget Donji (Marina Baotić), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2015, kar pomeni, da je barka stara 11 let. Ima 5 kabin in je primerna za največ 10 ljudi.
Jadrnica je dolga 15.1m, široka 4.80m in ima 2m ugreza. Jadrnica Dufour 500 GL ima motor 75 hp Volvo.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2015 |
| Dolžina: | 15,1 m |
| Št. kabin: | 5 |
| Ležišča: | 10 |
| Širina: | 4.80 m |
| Ugrez: | 2.00 m |
| Motor: | 75 hp Volvo |
| Rezervoar: | 500.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 50,0 | 10 | 5 (5+1) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 52,0 | 12 (10+1+1) | 6 (5+1) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 54,0 | 12 | 6 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 54,0 | 12 | 6 |