Najem jadrnice Cobra 33 se nahaja v marini Caorle, Italija. Zgrajena je bila leta 2016, kar pomeni, da je barka stara 10 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 ljudi.
Jadrnica je dolga 9.93m, široka 3.33m in ima 2m ugreza. Jadrnica Cobra 33 ima motor 0.
| Država: | Italy |
| Tip: | Jadrnica |
| Leto: | 2016 |
| Dolžina: | 9,93 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.33 m |
| Ugrez: | 2.05 m |
| Motor: | 0 |
| Rezervoar: | 90.00 l |
Iskanje ni vrnilo rezultatov