Najem jadrnice Carnevali 36S Fly se nahaja v marini Split (ACI marina), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2000, kar pomeni, da je barka stara 26 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 6 ljudi.
Motorni čoln je dolga 12.08m, široka 3.74m in ima 1m ugreza. Motorni čoln Carnevali 36S Fly ima motor 660 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Leto: | 2000 |
| Dolžina: | 12,08 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 6 |
| Širina: | 3.74 m |
| Ugrez: | 1.00 m |
| Motor: | 660 HP |
| Rezervoar: | 800.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 9,96 | 5 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 11,5 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2024 | 41,0 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 11,5 | 8 (6+2) | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 12,35 | 7 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2022 | 34,0 | 7 (6+1) | 3 (3D) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 9,99 | 8 (6+2) | 3 (3D) |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 47,0 | 9 (8+1) | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 11,9 | 8 | 3 |