Najem jadrnice Bavaria 49 se nahaja v marini Lefkas, Grčija. Zgrajena je bila leta 2003, kar pomeni, da je barka stara 23 let. Ima 5 kabin in je primerna za največ 10 ljudi.
Jadrnica je dolga 15.4m, široka 4.46m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria 49 ima motor Volvo 78.
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2003 |
| Dolžina: | 15,4 m |
| Št. kabin: | 5 |
| Ležišča: | 10 |
| Širina: | 4.46 m |
| Ugrez: | 1.80 m |
| Motor: | Volvo 78 |
| Rezervoar: | 320.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 39,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 14,2 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 34,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,3 | 8 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 15,4 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 38,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 35,0 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 66,0 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 13,1 | 8 | 3 |