Najem jadrnice Bavaria Cruiser 37 se nahaja v marini Primošten (Marina Kremik), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2014, kar pomeni, da je barka stara 12 let. Ima tri kabine in je primerna za največ 7 (6+1) ljudi.
Jadrnica je dolga 11.2m, široka 3.80m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria Cruiser 37 ima motor Volvo 28 HP.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Jadrnica |
| Leto: | 2014 |
| Dolžina: | 11,2 m |
| Št. kabin: | 3 |
| Ležišča: | 7 (6+1) |
| Širina: | 3.80 m |
| Ugrez: | 1.95 m |
| Motor: | Volvo 28 HP |
| Rezervoar: | 150.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2005 | 10,3 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2004 | 11,39 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2016 | 9,99 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2018 | 9,67 | 6 (4+2) | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 10,46 | 6 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 10,28 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2017 | 10,28 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2013 | 11,3 | 7 | 3 |