Najem jadrnice Bavaria Cruiser 34 se nahaja v marini Lefkas, Grčija. Zgrajena je bila leta 2008, kar pomeni, da je barka stara 18 let. Ima dve kabini in je primerna za največ 4 ljudi.
Jadrnica je dolga 10.8m, široka 3.45m in ima 1m ugreza. Jadrnica Bavaria Cruiser 34 ima motor Volvo 19 h.p..
| Država: | Greece |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2008 |
| Dolžina: | 10,8 m |
| Št. kabin: | 2 |
| Ležišča: | 4 |
| Širina: | 3.45 m |
| Ugrez: | 1.85 m |
| Motor: | Volvo 19 h.p. |
| Rezervoar: | 150.00 l |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2011 | 39,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2007 | 14,2 | 9 | 4 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 34,0 | 6 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2020 | 10,3 | 8 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2019 | 10,3 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2006 | 15,4 | 10 | 5 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2015 | 38,0 | 8 | 3 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 35,0 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2023 | 66,0 | 4 | 2 |
| Leto | Dolžina | Ležišča | Št. kabin |
|---|---|---|---|
| 2010 | 13,1 | 8 | 3 |