Najem jadrnice VEKTOR 950 BT se nahaja v marini Sukošan (Marina Dalmacija), Hrvaška. Zgrajena je bila leta 2016, kar pomeni, da je barka stara 10 let. Ima 2 +salon kabin in je primerna za največ 5 (4+1) ljudi.
Motorni čoln je dolga 9.5m, široka 3.20m in ima 0m ugreza. Motorni čoln VEKTOR 950 BT ima motor 2x220 HP VOLVO.
| Država: | Croatia |
| Tip: | Motorni čoln |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2016 |
| Dolžina: | 9,5 m |
| Št. kabin: | 2 +salon |
| Ležišča: | 5 (4+1) |
| Širina: | 3.20 m |
| Ugrez: | 0.80 m |
| Motor: | 2x220 HP VOLVO |
| Rezervoar: | 540.00 l 2x270 |
Iskanje ni vrnilo rezultatov