Najem jadrnice Sun Odyssey 479 se nahaja v marini Orhaniye, Turčija. Zgrajena je bila leta 2016, kar pomeni, da je barka stara 10 let. Ima 4 (or 3) kabin in je primerna za največ 10 (8+2) ljudi.
Jadrnica je dolga 14.43m, široka 4.49m in ima 2m ugreza. Jadrnica Sun Odyssey 479 ima motor 54 hp Yanmar.
| Država: | Turkey |
| Tip: | Jadrnica |
| Tip storitve: | Najem brez skiperja |
| Leto: | 2016 |
| Dolžina: | 14,43 m |
| Št. kabin: | 4 (or 3) |
| Ležišča: | 10 (8+2) |
| Širina: | 4.49 m |
| Ugrez: | 2.24 m |
| Motor: | 54 hp Yanmar |
| Rezervoar: | 240.00 l |
Iskanje ni vrnilo rezultatov